.

.

Kid Motorz ​​Suzuki ATV Quad Battery Powering играчка за возење - розова

Kid Motorz ​​Suzuki ATV Quad Battery Powering играчка за возење - розова

DEN 3199.36

Пристапност
Во достапна форма

Розова, лиценцирана реплика на познатиот Suzuki ATV, напред и обратни брзини, склопувања за минути, максимална брзина : 2,5 км на час, димензии : 35.31 L x 22.2 W x 24.09h инчи затоа што младите gals имаат исто толку вкус за четири тркала Воодушевување, ние нудиме розово дете Motorz ​​Suzuki ATV Quad Battery Toyed играчка за возење - розова. Опремена со ленти за велосипеди и солидни тркала за справување со тепих, мазен бетон и трева, таа ќе ужива во ова точно три години. После 6 -годишна возраст, забележуваме дека тие почнуваат да бараат коњчиња. Уживајте во овие години. Вклучува 6 V батерија и полнач. За националните производи, признати од врсниците, Националната компанија за производи е и реномиран и сигурен работен партнер, како и снабдувач, во индустријата за играчки и возење. Што е најважно, не само децата се забавуваат со националните производи за возење на производи; Родителите исто така го ценат деталниот квалитет на живот и безбедноста на иновативните дизајни. Националните ги исполнуваат или ги надминуваат сите упатства за контрола на безбедноста/контролата на квалитетот. Пинк, лиценцирана реплика на познатиот Сузуки АТВ. Напред и обратни брзини. Собрани за неколку минути. Најголема брзина : 2,5 км на час. Димензии : 35.31 L x 22.2 W x 24.09h инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент