.

.

Топла Тркала Чудовиште Камиони 1: Скала Мега Беа Возило

Топла Тркала Чудовиште Камиони 1: Скала Мега Беа Возило

DEN 270.08

Пристапност
Во достапна форма

Камионите Чудовишта Со Топли Тркала 1 : 24 камиони со леано леано се најлошите камиони некогаш изградени за конкуренција и крајна доминација! Подготвени да се квадрираат во битки од глава до глава со нивното преголемо тело и ЏИНОВСКИ тркала! Секој пакет камиони обезбедува статистика за секој камион-чудовиште, вклучувајќи име, тип на камион, јачина, уникатен напад на несреќа и моторна одморалиште за одлична забава за раскажување приказни! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Возраст Одделение : 3 години и повеќе. ​Срамота асортиман На 1 : 24 Скала Топла Тркала Чудовиште Камиони со издржливи умре-фрлија метални тела!. Преголеми тела и џиновски чудовишни тркала им даваат на овие омилени камиони со скала 1 : 24 на работ на мега груб терен. ​Спакувани со страшни статистики на грб, давајќи детали за нивната сила, напад на несреќа, моторен одмор и многу повеќе!. ​Изграден за да пресече и сруши сѐ на повидок, кршејќи го секој автомобил на патот!. ​Ништо не може да ги запре најлошите возила некогаш изградени за конкуренција од глава до глава!.

Главните карактеристики

Избор на клиент