.

.

Менс Блек Рок Долг Ракав Рагби Четвртина-Поштенски Џемпер Медиум

Менс Блек Рок Долг Ракав Рагби Четвртина-Поштенски Џемпер Медиум

DEN 447.84

Пристапност
Во достапна форма

Ќе изгледате одлично во овој рагби квартал-патент џемпер!. големини на тмен. t Quarter-затворање на патент. племенски манжетни. t Midweight. долги ракави. t60/40% памук-акрилик. Направено во Бангладеш. ИЗОД Менс Блек Рок Долг Ракав Рагби Четвртина-Поштенски Џемпер Медиум.

Главните карактеристики

Избор на клиент