.

.

Качулка Бел Ракав Печатење Дуксер Сива Голема

Качулка Бел Ракав Печатење Дуксер Сива Голема

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Носете го познатото лого НА ЊУЈОРК со задебелени букви со бели букви на градите и ракавот кога ќе го добиете овој автентичен, лиценциран дуксер директно од Њујорк. Маскиран сив дуксер за возрасни е достапен во мал, среден, голем, Xl и 2 XL памук. Официјално Лиценциран ЊУЈОРК Производ. Ново Со Ознаки. Висококвалитетен Отпечаток Од Предниот И Ракавот. Машина За Перење. Мека Памук Мешавина Материјал. Качулка Со Пуловер Со Џеб Од Предната Торбичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент