.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Информации за производот : Сезона : Пролет/Aut/Пролет/Зима Пол : Жени Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Жени панталони Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 99см/38.

Главните карактеристики

Избор на клиент