.

.

Искушенија Закуска Елф Мачка Играчка И Примерок Третираат Пакет, Вкусен Пилешки Вкус,. оз. Торбичка

Искушенија Закуска Елф Мачка Играчка И Примерок Третираат Пакет, Вкусен Пилешки Вкус,. оз. Торбичка

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Содржи една (1) искушенија елф-облик мачка третираат диспензерот играчка и 0.42 мл. примерок пакет на искушенија мачка третира во вкусна пилешко вкус Содржи еден (1) ИСКУШЕНИЈА Закуска Елф Мачка Играчка И Примерок Третираат Пакет, Вкусна Пилешко Вкус,.42 мл. Торбичка. Совршен полнач за порибување, оваа забавна играчка за мачки е на списокот со желби на секоја мачка оваа празнична сезона. Интерактивната играчка за мачки издава ИСКУШЕНИЈА Класични Задоволства За Мачки кои се крцкави однадвор, меки одвнатре. Под 2 калории по лекување на мачка, за да се чувствувате добро кога ја наградувате вашата мачка секој ден. ИСКУШЕНИЈА Третирањата За Мачки се 100% нутритивно комплетни и избалансирани за одржување на возрасни мачки и може да се користат како задоволство, оброк или прелив за храна за мачки. Бренд За Лекување На Мачки #1 во америка*.. само протресете го пакетот и тие ќе трчаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент