.

.

Комплети За Облека За Мали Деца За Тинејџери Бебе Момче Девојче Унисе Цврст Костим За Потење Топол Пуловер Со Долги Ракави Врвови Со Висок Струк Панталони Winter Зимс?

Комплети За Облека За Мали Деца За Тинејџери Бебе Момче Девојче Унисе Цврст Костим За Потење Топол Пуловер Со Долги Ракави Врвови

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Пол : Унисекс. Сезони : Зима. Повод : бебе девојки пролет fall зима облека, бебе девојка подарок сет, погоден за секојдневно носење, забави носат, роденден, семеен собир, одмор, прослава, божиќ, партија, незаборавни фотосесија, фотографија пука, активности на отворено или туризам итн.Големина шема : . Големина : 66 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 40см/15,75" Горна Должина : 29см/11,42" Должина На Дното : 42см/16,54"Големина : 73 Препорачана возраст : 6-9 Месеци Биста : 42см/16,54" Горна Должина : 32см/12,60" Должина На Дното : 46см/18,11"Големина : 80 Препорачана возраст : 9-12 Месеци Биста : 48см/18.90" Горна должина : 35см/13.78" должина на дното : 50см/19.69"Големина : 90 препорачана возраст : 12-24 месеци Биста : 52см/20.47" горна должина : 38см/14.96" должина на дното : 55см/21.65"големина : 100 препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 56см/22.05" горна должина : 41см/16.14" должина на дното : 60см/23.62"големина : 110 препорачана возраст : 3-4 Години биста : 60см/23.62" Горна Должина : 44см/17.32" должина на дното : 64см/25.20"големина : 120 препорачана Возраст : 5-6 години биста : 64см/25.20" Горна Должина : 47см/Должина на дното од 18,50" : 68см/26,77"големина : 130 препорачана возраст : 7-8 години биста : 68см/26,77" горна должина : 50см/19,69" Должина На дното : 72см/28,35" комплет Облека за Девојчиња За Бебиња, која е погодна за fall зима и пролет. Цврсти И Без Лабави Нишки, Меки, Добри Дишења, Погодни За Кожата За Секојдневно Носење На Бебето, Удобни За Вашето Девојче. Еластичниот Дизајн На Појасот Е Погоден за Активности На Бебето, Лесен за Носење. облека за мали деца за девојчиња 3т-4т. женска облека комплети 5т.девојки врвови големина 6-7.

Главните карактеристики

Избор на клиент