.

.

Допрено Од Природата Бебе Момче Органска Памучна Вреќа За Спиење Без Ракави, Вреќа, Ќебе, Шума, 0 Месеци

Допрено Од Природата Бебе Момче Органска Памучна Вреќа За Спиење Без Ракави, Вреќа, Ќебе, Шума, 0 Месеци

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Допрена од Природата органски дрес памучна вреќа за спиење и ќебе за носење е совршено безбедно ќебе за спиење за вашето малечко да има топла, пријатна, удобна и безбедна ноќ на спиење. Нашата памучна ткаенина од дрес е изработена од мек, прекрасен памук. Нашето ќебе за носење е направено со лесен памучен материјал, обезбедувајќи совршена рамнотежа за одржување на бебето топло додека сеуште го чува бебето безбедно од прегревање. Нашето затворање со патент овозможува лесно вклучување и исклучување на облекувањето, што е особено погодно за ноќни промени на пелени. Нашата вреќа за спиење ќе ги замени лабавите ќебиња во креветчето и ќе го одржува вашето малечко пријатно, топло и сигурно во текот на ноќта. Допрено Од Природата Бебе Момче Органска Памучна Вреќа За Спиење Без Ракави, Вреќа, Ќебе, Шума е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење. Безбедно спиење носење ќебе спиење вреќа. Направено со 100% органски памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење.

Главните карактеристики

Избор на клиент