.

.

Khombu Women'sенски рубински кратки чизми за зимски снег

Khombu Women'sенски рубински кратки чизми за зимски снег

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Овие супер избришани, водоотпорни, изолирани и стилска конструкција на женските зимски чизми на Руби се комбинираат со термолитската манжет за да обезбедат топлина и заштита додека ја предизвикувате зимската пустина Хомбу, рори кратки чизми за зимски снег.

Главните карактеристики

Избор на клиент