.

.

Брио И Пумпа За Вода за Шишиња Со Вода Во Галон

Брио И Пумпа За Вода за Шишиња Со Вода Во Галон

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Испуштањето вода никогаш не било полесно со пумпата За шише со вода Брио. Оваа разноврсна пумпа за вода одговара на шишиња со отвори со големина 48мм или 55мм, повеќето стандардни големини на шишиња. Без разлика дали имате шише со големина од еден, три или шест галони, оваа пумпа без напор ќе испушта освежителна вода ефикасно и лесно. Направена целосно од материјали без Б. П. А., пумпата исто така не бара батерии или алатки за работа. Можете да верувате Во Брио, водоводна компанија која води во иновации и здравје. Универзално вклопување : користете со големини на шишиња 48мм или 55мм, без разлика дали шишето е едно или шест литри. Вклучена четка : четката за цевки ја зголемува долговечноста на производот и го намалува таложењето на загадувачи. Совршено истурете : едноставно притиснете надолу за да испуштите вода, а потоа ослободете го и користете прикачен приклучок за да спречите капе. Без проблеми : нема алатки или батерии потребни за работа, што го прави хидрирањето без напор. Б. П. а. - бесплатно : голтка без грижи знаејќи дека вашата пумпа за шишиња не содржи штетни хемикалии.

Главните карактеристики

Избор на клиент