.

.

Еротска Долна Облека Жени Секси Долна Облека Кратки Комплети Долна Облека Ками Цветни Чипка Градник Гаќи Сетови

Еротска Долна Облека Жени Секси Долна Облека Кратки Комплети Долна Облека Ками Цветни Чипка Градник Гаќи Сетови

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, љубезно забележавте дека Оваа ставка Ја продава Луетбиекс од пазарот Џојбај.Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Ново Во Модата. Најсреќно е да си помогнешсе облекуваат убаво секој ден. Женски Секси Долна Облека Сет Ками Цветни Чипка Околу Прашка Ремени Градник Гаќи Сетови За Подарок, Љубовник Двојки. Секси, прекрасна долна облека за жени. Одлично боди за парови, љубовници на меден месец, годишнини. Промотор на односи за парови и љубовници. Спецификации . Материјал : мрежа. Содржина На Пакетот. 1 * градник и 1 * гаќи. Материјал : овој комплет е направен од мрежа која е лесна, тенка, транспарентна, мека и елегантна. Исто така, има предности на мекост, мазност, дишење и лесно перење, поголема удобност и подобра завеса. Дизајн : овој сет е вклучен еден градник и една гаќи. Прашка за градник, ремени и чипка наоколу. Гаќи е затворање на ремени и цветни чипка наоколу. Големина и Боја : Еве ги големини : С, М, Л, ХЛ и постојат 3 бои : црвена, бела и црна. Прилика : Секси комплет за долна облека ве тера да уживате во пријатно време дома и секогаш е првиот избор како подарок за вашите девојки, вашето семејство и пријатели. Тоа е исто така идеален подарок за роденденска свадба на фестивалот. Пакет : 1 * градник и 1 * гаќи : Женски Секси Комплет За Долна Облека Ками Цветна Чипка Околу Ремени За Прашка Комплети Гаќички За Гаќи За Подарок, Љубовни Парови.

Главните карактеристики

Избор на клиент