.

.

Сакаш Латински Чевли Единствен Мек Танц Жени Еднобојни Женски Трендовски Чевли Пријатни Удобни Обувки

Сакаш Латински Чевли Единствен Мек Танц Жени Еднобојни Женски Трендовски Чевли Пријатни Удобни Обувки

DEN 591.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5-9см/3.4-3.5" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.7" нога широк : 9-9,5 см/3.5-3.7" големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 еу : 39 ЦН : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7" Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6.5 еу : 39.5 ЦН : ДОЛЖИНА 255 СТАПКИ : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см/3,7-3,9" големина : 42 Сад : 9,5-10 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 ДОЛЖИНА НА стапалото : 26СМ/10,2" широк СТАПАЛО : 10см/3,9" женски чевли мода Погодна за одење на отворено,забава,слободно време,ЗАБАВА,РАБОТА,СВАДБА И ДРУГИ прилик СЦЕНИ : ВНАТРЕШЕН И НАДВОРЕШЕН,МОДА,рекреативен стил : удобен,Секојдневен,едноставен пол : жени,пакет за девојки : 1 пар женски чевли(не вклучувајќи кутија за чевли) одлични за летна облека, дише. Удобност За Обични Чевли За Одење. тоа е добар избор за спорт, одмор, вежбање, секојдневен живот, спорт, тенис, фитнес и така натаму. Чевли За Одење За Жени. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Погоден за носење пост-бања или спа, готвење во кујна, играње со вашите деца, пиење попладневен чај во дворот, одење до поштенското сандаче, вадење ѓубре, наводнување на тревникот, шетање на кучето или излегување да потпишете за парцели.

Главните карактеристики

Избор на клиент