.

.

Лаурет геометриски килим на отворено, морнарица слонова коска 1, 4 '6'

Лаурет геометриски килим на отворено, морнарица слонова коска 1, 4 '6'

DEN 799.84

Пристапност
Во достапна форма

Додадете софистицирана елеганција во вашиот затворен или отворен простор со овој прекрасен килим. Дизајнирано со еластичност против секојдневно носење и солзи, овој килим е совршен за области со висок сообраќај и во затворено и на отворено, како што се внатрешен двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отпуштање и да се овозможи да се исуши во топло добро вентилирано подрачје. Лаурет геометриски килим на отворено, морнарица/ слонова коска 1, 4 'x 6'.

Главните карактеристики

Избор на клиент