.

.

Волнени Плетени Ракавици На Допир Мажи И Жени Зимски Топли Ракавици

Волнени Плетени Ракавици На Допир Мажи И Жени Зимски Топли Ракавици

DEN 217.44

Пристапност
Во достапна форма

Волнени Плетени Ракавици Со Екран На Допир Мажи И Жени Зимски Топли Ракавициопис : оваа зимска ракавица е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал со супер мека топла облога од волна, црвена, жолта, сина, каки, црна, карамела боја, темно сива, светло сива за да ви овозможи повеќе избори.Уникатен и практичен дизајн на функција на допир со три прсти, многу удобен, погоден за испраќање пораки/пишување/пишување во студената зима.Зимските плетени ракавици се изработени од РАСТЕГЛИВ 3Д тродимензионален материјал за монтирање, кој е претходно формиран за да се чувствува удобно во природната положба за одмор на раката.Спецификација : Применлив пол : метод на женска обработка : функција за плетење : чувајте ја топлината : единствен стил на боја : ракавици со поделени прсти : екран за допир со три прсти : една големина соодветна сезона : зима, есенска боја : црвена, жолта, сина, каки, црна, карамела боја, темно сива, светло сива пакетот содржи : 1 пар ракавици оваа зимска ракавица е изработена од високо-квалитетен Полиестерски Материјал со супер мек. Топла волна постава, црвена, жолта, сина, каки, црна, карамела боја, темно сива, светло сива за да ви обезбеди повеќе избори. Уникатен и практичен дизајн на функција на допир со три прсти, многу удобен, погоден за испраќање пораки/пишување/пишување во студената зима. Зимски плетени ракавици се направени од. Растеглив 3д тродимензионален материјал за монтирање, кој е претходно формиран.

Главните карактеристики

Избор на клиент