.

.

Водоотпорен Капак ЗА СКАРА морнар,65 W*24 D*44 H, Кафеава, Тешка Покривка За Скара За Гас за Вебер, Бринкман, Јаглен Броил итн. Дополнителни велкро ремени за цврсто вклопу?

Водоотпорен Капак ЗА СКАРА морнар,65 W*24 D*44 H, Кафеава, Тешка Покривка За Скара За Гас за Вебер, Бринкман, Јаглен Броил итн.

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорен Капак ЗА СКАРА морнар,65 "W*24" D*44 " H, Кафеава, Тешка Покривка За Скара За Гас за Вебер, Бринкман, Јаглен Броил итн. ОТПОРЕН НА рипување ув и Отпорен на Вода, Лесен за покривање и отстранување, Дополнителни велкро ремени За цврсто вклопување и спречуваат да се издува Изработена ОД 600д издржлива полиестерска ткаенина со дополнителна ламинирана подлога отпорна на вода. Две Мрежести Отвори за Воздух со клапи од секоја страна за циркулација на воздухот, извадете ја мовта и одржувајте ја вашата скара сува. Две странични рачки ви овозможуваат брзо и лесно покривање и откривање од вашата скара. Велкро ремени за затворање од двете страни за подобро вклопување и спречување на дување. Одговара на сите популарни брендови за скара, но ве молиме измерете ја вашата скара пред нарачката.

Главните карактеристики

Избор на клиент