.

.

Каролини Богатства Клумбер Шпаниел Алуминиум Метал Ѕид И Врата Виси Отпечатоци

Каролини Богатства Клумбер Шпаниел Алуминиум Метал Ѕид И Врата Виси Отпечатоци

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за внатре или надвор, овие алуминиумски отпечатоци Од Богатствата На Каролини ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место. Оваа ставка е отпорна на ' рѓа и бледнее и се одликува со Дизајн На Шпаниел Со Крупен Шпаниел. Доаѓа со висечко јаже и заоблени агли за лесна инсталација. Димензиите на ова печатење се 12 х 0,02 х 16 инчи и тежи 1 фунти.Спецификации Тип на производ-Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци-12 х 0,02 х 16 инчи.Тежина на предметот-1 килограми.Карактеристики отпорен на рѓа и Избледувањеалуминиумско Печатење со Висечки Заоблени Аглидизајн - Групер Спаниел - ШКУ : CRLT10786 Каролини Богатства Clumber Спаниел Алуминиум Метал Ѕид И Врата Виси Отпечатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент