.

.

Богатствата НА каролина SS4632CNL Брисел Грифон Зимски Снегулки Празник Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата НА каролина SS4632CNL Брисел Грифон Зимски Снегулки Празник Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Богатствата НА каролина SS4632 CNL Брисел Грифон Зимски Снегулки Празник Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичка Ноќна Светлина со специфични уметнички дела од брисел Грифон од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Ноќна Светлина. Додадете ја оваа шарена Ноќна Светлина за украсување За Зима, Оваа Керамичка Ноќна Светлина е Од Зимските Снегулки на колекцијата Богатства На Каролина. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Главните карактеристики

Избор на клиент