.

.

Ники Чу племе култура на платно уметнички печати, 35 35

Ники Чу племе култура на платно уметнички печати, 35 35

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

"Сонувавме за денот кога можевме да живееме живот кој беше слободен да го сакаме и да биде кој и да сакаше да бидеш. " Горенаведената фраза трае низ горниот дел на платното во светло-сива курзивна скрипта и единствениот збор, слобода . Племе жолто од Ники Чу е платно уметничко печатење на силуетите на Трибсејпс во црно на апстрактна жолта позадина. Печатете на галерија завиткано платно 35 "L x 35" H. Се одликува со апстрактна експресна слика на силуети со пишување. Подготвени да висат.

Главните карактеристики

Избор на клиент