.

.

од Dearfoams Деца карирани или Twill Bootie со влечки за вратоврска

од Dearfoams Деца карирани или Twill Bootie со влечки за вратоврска

DEN 192.00

Пристапност
Во достапна форма

Карирана или двојка горната со велур со велур, пријатна Шерпа, мулти-густина, амортизирана влошка со мемориска пена. Внатрешна/надворешна надворешна плоча. Машината што се мие за долготрајна свежина карирана или горната двојка со вратоврска со велур. Пријатна стапало на Шерпа. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена . внатрешна/надворешна надворешна плоча.

Главните карактеристики

Избор на клиент