.

.

EverSertart вредност на олово киселина автомобилска батерија, волти со големина на групата, CCA

EverSertart вредност на олово киселина автомобилска батерија, волти со големина на групата, CCA

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Почнете со вашиот автомобил и повторно работи со инсталацијата на автомобилската батерија Ever Sertart Value (Големина на групата 65). Компатибилен со голем број на прави, модели и години, тој е погодно лоцирано врвни натписи за лесно поврзување на позитивни и негативни терминали. Оваа автомобилска батерија за олово киселина испорачува 650 ладни засилувачи на ладни засилувачи за сигурни стартови во сите временски услови и може да бидат погодно инсталирани и тестирани во локален центар за авто -нега. Сликата на батеријата на лице место може да се разликува малку по изглед од физички производ во продавница. Прикажаната цена не го вклучува основното полнење на батеријата (варира по состојба). Ever Sertart вредност на оловото киселина автомобилска батерија, групна големина 65 : сигурна моќност по цена на вредност. 1 година бесплатна гаранција за замена. Студените засилувачи на ладење : 650. Топ пост. Водечка киселина автомобилска батерија се вклопува во разни прави, модели и години. Потребна ви е помош за наоѓање на вистинската батерија? Â Алатка за пребарување на батерии. Бесплатно тестирање и инсталација на батерии во вашиот локален центар за автомобили за нега. Ако треба да се ослободите од старата батерија, има бесплатно рециклирање на батеријата на олово на вашиот локален. ** Прикажаната цена не го вклучува основното полнење на батеријата (варира по состојба). За да го избегнете ова основно полнење, донесете ја старата батерија во замена за време на купувањето. Ако ја немате старата батерија за време на купувањето, едноставно донесете ја подоцна заедно со потврдата и ќе се издаде основно враќање. Дополнителни карактеристики Број на групата БЦИ : 65.

Главните карактеристики

Избор на клиент