.

.

Инвикта Објет Д Уметност Автоматски Сребрен Скелет Бирање Машки Часовник 32742

Инвикта Објет Д Уметност Автоматски Сребрен Скелет Бирање Машки Часовник 32742

DEN 1090.88

Пристапност
Во достапна форма

Сребрена (Скелет Центар) бирање подобрена со прозрачна сини раце. Куќиште од нерѓосувачки челик обложено со оружје со лента од нерѓосувачки челик обложена со оружје. Автоматско движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Пламен Фузија кристал. Транспарентен е случај. Преклопете со затворачот За Ослободување На Копчето. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 48 мм х 15,8 мм. Бенд 24 мм х 8 инчи. Invicta 32742 Објект Д Уметност Часовник. Часовници. Калибар 2650 (Никел). Објект Д Уметност. Унисекс, Возрасни.

Главните карактеристики

Избор на клиент