.

.

Трговска марка ликовна уметност вода лилјани платно уметност од Виктор Гитон

Трговска марка ликовна уметност вода лилјани платно уметност од Виктор Гитон

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, оваа подготвена, галерија, завиткано уметничко парче, има лилјани во вода во езерцето со мост. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Главните карактеристики

Избор на клиент