.

.

Чиста рамнотежа без зрна диви и бесплатна храна за мисирка, сува храна за мачки, ЛБ

Чиста рамнотежа без зрна диви и бесплатна храна за мисирка, сува храна за мачки, ЛБ

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Чиста рамнотежа без жито диви и бесплатни рецепти за мисирка, сува храна за мачки, обезбедува храна што вашата мачка му е потребна со вкусот што ќе го сакаат. Во чиста рамнотежа, веруваме дека најдобрата исхрана за вашата мачка започнува со најдобрите состојки. Затоа, секој од нашите супер премија рецепти не содржи пченка, пченица или соја во рецептот. Секој е направен со внимателно избрани состојки за да се обезбеди вашата мачка да ја добие целата исхрана што и е потребна без никакви дополнителни работи што не ги прави. Овој солен, рецепт без жито од мисирка има вистинска мисирка како прва состојка која помага во поддршката и одржувањето на мускулната маса во вашата мачка за да може да трча, да скокне и да игра. Грашокот во овој рецепт обезбедува природен извор на влакна за да помогне во поддршката на здравото варење. Вашата мачка ќе го сака чистиот и едноставен вкус на чиста рамнотежа жито без диви и бесплатни рецепти за мисирка, сува храна за мачки. На чиста рамнотежа, ние веруваме во една идеја - најдобрата исхрана за вашето домашно милениче започнува со состојки на кои можете да им верувате. Секој од нашите супер премија рецепти се прави со природни состојки со додадени витамини, минерали и други хранливи материи за да се обезбеди вашето домашно милениче да ја добие потребната исхрана. Тоа е чист начин на рамнотежа. Чиста и едноставна. Чиста рамнотежа жито без диви и бесплатни рецепти за мисирка, сува храна за мачки, 7 фунти : вистинска мисирка како прва состојка. Природни состојки со додадени витамини, минерали и таурин. Без рецепт од пченка, пченица или соја. Природно изворите Омега 6 масни киселини го одржуваат палтото сјајно и здраво. Не додадени филери, вештачки вкусови или вештачки конзерванси.

Главните карактеристики

Избор на клиент