.

.

36 Не'рѓосувачки челик темпераментен стаклен wallид за монтирање кујнски проветрувачки аспиратор копчиња за притискање на ладилни светла со филтер за мрежи

36 Не'рѓосувачки челик темпераментен стаклен wallид за монтирање кујнски проветрувачки аспиратор копчиња за притискање на ладилни

DEN 5096.96

Пристапност
Во достапна форма

Ако ги барате најновите аспиратори за опсег на Европа и италијански, не гледајте повеќе. Овој аспиратор за монтиран опсег на wallидот Akdy 36 "е неспорно евроцентричен со чиста стаклена крошна што ја опфаќа целата ширина. Пет лесни за употреба контроли на копчето за притискање Овозможуваат 3-степен вентилатор способен за 343 cfm на проток на воздух и LED светла. Две филтри за мрежи се филтри за мрежи. Инсталиран за супериорна филтрација и обезбедување несакана маст и масла никогаш не ја напуштаат вашата кујна. За домови без надворешно отвор, достапен е комплет за филтрирање на јаглерод за инсталации за рециклирање (филтрите се продаваат одделно). Опсег на аспираторот : 36 “. Димензија : 35,25 "W x 18.5" L x 42 "H. Потребна висина на таванот : 26,5". Големина на каналот : 6 ". Моторна вата : 194 W. Ефикасност на протокот на воздух : 1,77. Материјал : не'рѓосувачки челик. Производ Заврши : Четкан не'рѓосувачки челик. Напон : 120 V / 60 Hz. Тип на филтер : филтри за алуминиумска мрежа. Број на филтри : 2. Недосвесен / без оглед : Да (продаден одделно) . Далечински управувач : Бр. Вентилатор Локација : Топ. Сертификација : ЕТЛ усогласеност со стандардите за безбедност на САД и Канада. Гаранција : 3-годишна гаранција за ограничени делови. Забелешка : Оваа ставка не е достапна за испорака до АК, Здраво и ПР или АПО , ФПО, ДПО, Канада или други земји.

Главните карактеристики

Избор на клиент