.

.

Гдфун Женско Печатење Поместено Склекови Бикини Шупливи Костими За Капење Облека за Плажа костими за капење жени

Гдфун Женско Печатење Поместено Склекови Бикини Шупливи Костими За Капење Облека за Плажа костими за капење жени

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С САД : 2-4 Биста : 72см~77см/28,35"~30,31" Колкови : 79см~84см/31,10"~33,07" Половината : 62см~67см/24,41"~26,38"Големина : М САД : 4-6 биста : 77см~89см/30,31"~35,04" Колковите : 84см~92см/33.07"~36.22" половината : 65см~72см/25.59"~28.35"големина : л сад : 6-8 биста : 89см~95см/35.04"~37.40" колкови : 92см~98см/36.22"~38.58" половината : 69см~74см/27.17"~29.13"големина : xl us : 8-10 биста : 95cm~100cm/37.40"~39.37" колковите : 98cm~102cm/38.58"~40.16" половината : 72cm~79cm/28.35"~31.10"тип на шема : стил на печатени ракави : редовен пакет вклучува : 1set КОСТИМИ за капење (кои содржат Подлога за Градите)забелешка : ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со спецификите на големината материјал : Должина На Најлонска Облека : Редовен Пол : Женски Стил : Секси, Каузалност Сезона : Летна Декорација : Неприлика : Дневно ,базен, Море, плажа мека и пријателска за кожата, удобна и дише. Прилика : облеката за плажа е многу погодна за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, вежбање, одмор, забава во базен итн. Изложениот дизајн на костими за капење обезбедува секси и ласкав изглед. Широка Употреба : Многу модерен и стилски со сандали, влечки, кардигани, шалови, капи, очила за сонце, ѓердан и така натаму во вашиот секојдневен живот. Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент