.

.

Дизајн на потпис од Ешли Лони сребрена завршница целосна кожа тапацирана табла

Дизајн на потпис од Ешли Лони сребрена завршница целосна кожа тапацирана табла

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Земајќи знак од ентериерите на Холивуд Регенс, оваа кожа тапацирана табла од таблата од дизајнот на потписот од Ешли го става на Риц на голем начин. Ултра чистиот профил е покачен со спектакуларна завршница, збогатен со сива кожа со ниско одржување. И за блескава завршница : тапацираната перница ја оживува низата LED осветлување. Направено од инженерско дрво. Метална завршница од сребрен тон. Кожа тапациран тапациран од кожен тапацир. LED светла за амбиент. Вклучен кабел за напојување; Наведен UL. Заболен огледало. Вклучен е хардвер за склопување на нозете на headboard. ¼ "Завртки се потребни за да се прикачи таблата на постојната рамка за кревети. Потребно е склопување. Од дизајнирање на потпис од Ешли.

Главните карактеристики

Избор на клиент