.

.

Бесплатно собрание на женските супер високи фармерки

Бесплатно собрание на женските супер високи фармерки

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Вид на ладење на секоја облека што треба, супер-високиот фармерки на Слободното склопување се чувствуваат како омилен од првото носење. Дополнителната силуета со високи високи и малку исечени полите работат заедно за да ја истакнат половината и да ја издолжат вашата форма. Уште подобро, тие се изработени со навестување на стрии, така што бидете удобни без разлика колку пати ги ставате. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : директно. Rise and Inseam : Супер висок пораст; Висок пораст; Редовен инсејм : 30 ”; Краток инсејм : 28 ”. Затворање : поштенски преден; Затворање на копчињата; јамки на појас. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : исечени полите; потресени детали. Супер високи растителни фармерки за жени од слободно собрание. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : права нога. Подигнување и инсејм : високи (10 3/8 ”предни за големина 4); Редовен инсејм : 28,5 ”; Краток инсејм : 26,5 ”. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Автентично ниско истегнување 14 мл. Деним : Изгледот на вашите омилени ретро фармерки, но додадовме допир на истегнување за удобност . женски фармерки со права нозе од слободно собрание. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : права нога. Подигнување и инсејм : високи (10 3/8 ”предни за големина 4); Редовен инсејм : 28,5 ”; Краток инсејм : 26,5 ”. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Автентично ниско истегнување 14 мл. Деним : Изгледот на вашите омилени ретро фармерки, но додадовме допир на истегнување за удобност . женски фармерки со права нозе од слободно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент