.

.

Практично Скицирање Хартија Молив Двојно За Глава Издржлива Алатка За Цртање Уметност Алатка За Мешање На Пастели Алатка За Размачкување За Почетници Ар

Практично Скицирање Хартија Молив Двојно За Глава Издржлива Алатка За Цртање Уметност Алатка За Мешање На Пастели Алатка За

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Повеќекратна Големина : 6 парчиња мешање трупци(#1, #2, #3, #4, #5, #6). Избраните големини можат да ја задоволат вашата желба за сликање, ви овозможува да ја измешате дури и најдеталната област, како и голема површина, многу погодна за студенти, уметници, почетници за цртање за скицирање или сликање детали.Основните алатки за сликарите и љубителите на сликарството. Пакетот вклучува : .

Главните карактеристики

Избор на клиент