.

.

Женска и женска плус невестинска колекција невеста кратка облека за спиење

Женска и женска плус невестинска колекција невеста кратка облека за спиење

DEN 374.24

Пристапност
Во достапна форма

Цврст завиткан сатен со ремени и врски со само -ленти, вртејќи се на ракавите и предниот дел од дното со вез на грб. 100% полиестер. Satin Charmeuse. Везење на невестата на грб. Појас. Врзување на контраст. Манжетни ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент