.

.

Персонализирана облека од пеперутка со чизми

Персонализирана облека од пеперутка со чизми

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

Направете време за бања забавно за вашето бебе и вие со нашата симпатична персонализирана облека и чизми. Оваа бањарка од памук Тери е мека, апсорбирана и практична и доаѓа со пар чизми. Вклучува чизми за појавување. Везени акцент на пеперутка на облека и чизми. Затворање на само -вратоврска. Везејте го секое име во зелена нишка. Персонализирана облека од пеперутка со чизми : големина 0 до 9 месеци. Направено од 100 проценти тери памук. Машинско миење ладно/сушење суво ниско. Персонализирајте со име, до 9 карактери. Името е извезено.

Главните карактеристики

Избор на клиент