.

.

Подвижни Пријатели Новороденче Момче Памучни Наметки, Малку Пријателе, Прееми-Новороденче

Подвижни Пријатели Новороденче Момче Памучни Наметки, Малку Пријателе, Прееми-Новороденче

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Подвижни Пријатели Памучните наметки се супер удобни и пријатни и имаат разиграни дезени за слатки соништа. Еластичната лента на дното и вратот на скутот го прават облекувањето и промените на пелените едноставни. Комплетот вклучува четири наметки. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент