.

.

Лесни сандали на улична виола

Лесни сандали на улична виола

DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Дизајнирано со вас на ум, Виола од Лесна улица обезбедува сандала со ниски блок потпетици што можете или да се облекувате или да останете случајни со својот тренд инспириран материјал и испреплетени ленти. Прилагодливата тока и нежно поставениот чорап на лесна надворешна плоча ќе ги задржи нозете среќни и ќе изгледа добро! 1 1/2 "Блок -потпетица. Дарежливо постепена мастила што ја перница стапалото . прилагодлива тока за прилагодено вклопување. Заоблен отворен пети. Ниска блок -потпетица.

Главните карактеристики

Избор на клиент