.

.

Време и време женското бело комбо -комбо -капаче со отстранлива шамија

Време и време женското бело комбо -комбо -капаче со отстранлива шамија

DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Врвот на секоја облека со времето и залутената капа на Тру. Оваа разноврсна капа има отстранлива шамија и дополнителна шамија за да го вклучите вашиот стил. Со разни бои можете да го мешате и да одговарате на ова со која било облека и со својата изборна шамија можете да носите многу начини! Исклучиво на. Материјал : капа : 100% хартија; Шамија : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 капа и 2 отстранливи марами. Затворање : Предниот дел на копчето. Карактеристики : Отстранлива шамија во печатени и цврсти бои. Залутана капа со отстранлива шамија од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент