.

.

Големина Радиус На Гитара Месинг Табла За Прсти Фрет Притиснете Кал Вметнете Гитара Самостојни Алатки

Големина Радиус На Гитара Месинг Табла За Прсти Фрет Притиснете Кал Вметнете Гитара Самостојни Алатки

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Сосема нов и квалитетен.Гитара Радиус Фрет Притиснете Кал Вметнете Лутиер Алатки.Лесно и прецизно прскање на различни радиусирани предни плочи.Само ставете ја вистинската влошка во калта.Изработени од висококвалитетен метал, издржлив и пренослив.Спецификации : Материјал : Месинг Боја : Злато (како што е прикажано)Радиус На Инсерти : 7.25/9.5/10/12/14/15/16/17/20 големина : Прибл. 63 x 13.5 x 4mm/2.48 x 0.53 x 0.15 инчен пакет Вклучува : 1 x Гитара Фрет Притиснете Caul Вметнете Забелешка : ве Молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. 9 Големина Гитара Радиус Месинг Прст Табла Фрет Притиснете Caul Вметнете Гитара Diy Алатки.

Главните карактеристики

Избор на клиент