.

.

Климатски концепти машка тужена јакна за микрофибер

Климатски концепти машка тужена јакна за микрофибер

DEN 959.20

Пристапност
Во достапна форма

Мека, тужена завршница и безвременски стил ја прават микрофибер јакната на климатските концепти, моментален класик. Еден елегантен дизајн значи дека е совршен за обичен петок во канцеларијата или авантура за викенд. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Јака : стојат јака. Затворање : Затворање на поштенски патенти со Snap Placket. Ракави : Долги со прилагодливи манжетни. Ockебови : Две страни и еден внатрешен џеб. Карактеристики : Мека тужена завршница. Машка тужена јакна за микрофибер од климатските концепти.

Главните карактеристики

Избор на клиент