.

.

Изработени Креации Кафеава И Беж Ѕвезда На Дејвид Хамса Плоштад Ѕид Уметност Декор 12 12

Изработени Креации Кафеава И Беж Ѕвезда На Дејвид Хамса Плоштад Ѕид Уметност Декор 12 12

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Ѕидните уметности се нешто што носи моментален амбиент во вашиот простор! Оваа Ѕвезда На Дејвид Хамса, оливија Роуз јудаика инспирирана од ѕидната уметност не само што го разубавува вашиот ѕид, туку и шири аура на фестивалот ханука. Закачете го на ѕидовите од дневната соба или спалната соба и веднаш можете да бидете сведоци на подобрување на вашиот простор. Карактеристики на производот : Ѕвезда на Дејвид хамса инспиративен плоштад ѕид уметност декор. Карактеристики ув / водоотпорен материјал. Доаѓа завиткано на дрвена рамка завршена со задна закачалка за заби . Вклучен хардвер за лесна инсталација. Се препорачува само за внатрешна употреба. Произведено во САД. Упатства за нега : за чистење, избришете со влажна крпа. Не користете решенија за чистење. Димензии : 12 "H x 12" W x 1.5 " D. Материјал (И) : Памук Кафеава и беж ѕвезда На дејвид хамса ѕид уметност декор. Се препорачува само за внатрешна употреба; хардвер вклучен за лесна инсталација. Карактеристики материјал отпорен НА УВ или вода; направени во САД. Доаѓа завиткано на дрвена рамка завршена со закачалка за заби со задна пила. 12 инчи високи на 12 инчи широки на 1,5 инчи длабоки.

Главните карактеристики

Избор на клиент