.

.

Меко миење инспирирано измиени плочи за перкали

Меко миење инспирирано измиени плочи за перкали

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Поставете го креветот со допир на збирки со перкални листови инспирирани од гроздобер. Понудени во убава низа отпечатоци и украсени трим. Листовите се измиени облеки и минуваат низ посебен процес на миење, откако ќе бидат прилагодени. Оваа техника gives дава на ткаенината својата мекост, полнота и згрозен изглед. Ткаенината е пред-смачкање и не е потребно пеглање за живеење и опуштено чувство. Направени од 100% памук перкале, овие 144 листови за броење на навој се миење на облеката за супериорна мекост, плус тие стануваат помеки со секое миење. Опремени листови ги спојува душеците до 17 "длабоки и е целосно опкружено за безбедно и совршено вклопување . Овој производ е тестиран за штетни материи и ги исполнува стандардите 100 според сертификацијата OEKO-Tex®.

Главните карактеристики

Избор на клиент