.

.

Дизајн групна трпезарија кујна столици со црни нозе

Дизајн групна трпезарија кујна столици со црни нозе

DEN 2159.68

Пристапност
Во достапна форма

Современиот мебел од средниот век стилизирани и ергономски дизајнирани столчиња се совршена висина. Нивното заоблено обликувано пластично седиште додава удобност и елеганција во секоја просторија. Овие столчиња во индустриски стил се идеални за употреба во домови и канцеларии, како и лоби, области за прием, простории за чекање и простории за банкети. Удобно : Дизајнирано да обезбеди поддршка за грб, овие столчиња се функционални и удобни за вас и вашите гости . Инспириран дизајн : Овие модици и елегантни столчиња се без вооружени и ги прави совршени за дома или канцеларија. Тие би можеле да работат добро во најразлични поставки . Димензии : 20.9 "d x 18" w x 30.7 "H. може да се соберат за неколку минути користејќи ги нашите упатства и алатки без проблеми.

Главните карактеристики

Избор на клиент