.

.

Бесплатно собрание за секојдневна супер-мека фланелна кошула за мажи

Бесплатно собрание за секојдневна супер-мека фланелна кошула за мажи

DEN 303.68

Пристапност
Во достапна форма

Воведете малку солиден клас на пожар во вашата гардероба без да изгледате премногу, добро, Lumberjack-y. Специјалниот супер-мек фланелен кошула на бесплатното склопување спортува традиционално карирано печатење во потенок крој. Изработен во органски памук за ултра-мека рака-погледнете ја прегратката. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Предно на копчето. Ракави : Долги со манжетни за копчиња. Џебови : лев џеб на градите. Карактеристики : Ултра-мека ткаенина од фланел; Allover Print. Машки секојдневно. Супер-мека фланелна кошула од бесплатно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент