.

.

Tire Trail I Wall Art

Tire Trail I Wall Art

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Печатено со мастила со врвен квалитет, нашите производи од платно се отпорни на избледени. Одликувајќи се со цврсти или галериски завитки и се протегаат преку рамка од дрво. Достапно со декоративна рамка за обликување. Tire Trail I 20x20 Wallидна уметност : Печатено со мастила со врвен квалитет. Отпорен на избледени. Одликувајќи се со цврсти или галериски завитки и се протегаат преку рамка од дрво. Достапно со декоративна рамка за обликување. Подгалче. Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси. Не е потребно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент