.

.

Фарфи Режим На Волан Капак На Копчето За Прекинувач За Бм-В Серија Ева 07-13

Фарфи Режим На Волан Капак На Копчето За Прекинувач За Бм-В Серија Ева 07-13

DEN 685.44

Пристапност
Во достапна форма

спецификации : . тит е само преклопник. точен конектор, без сечење или спојување. рабовите на танти-гребење нема да ви наштетат на рацете. издржлив, отпорен на гребење, отпорен на нечистотија и антикорозивен. т . наслов Име : М Режим Прекинувач Капак. материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. погоден : За Бм-В 3 Серија Е90 Е92 Е93 М3 07-13. t Size : 2cm x 2cm/0.79 "x 0.79" (Прибл.). т . тноти : . тинсталацијата бара професионална инсталација. поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . T1 x M Режим Прекинувач Капак тоа е само капакот на прекинувачот. Точен конектор, без сечење или спојување. Рабовите против гребење нема да ви наштетат на рацете. Издржлив, отпорен на гребење, отпорен на нечистотија и антикорозивен.

Главните карактеристики

Избор на клиент