.

.

Inktastic Мојата Грама Ме Сака - Малку За Подарок Дете Девојка Фустан

Inktastic Мојата Грама Ме Сака - Малку За Подарок Дете Девојка Фустан

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

Мојата Грама Ме Сака - Малиот Фокс Мало Дете Фустан. Inktastic Мојата Грама Ме Сака - Малиот Фокс Мало Дете Краток Ракав Фустан Женски Розова Со Ленти 4 T. Мојата Грама Ме Сака - Мал Фокс Дете Фустан. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. семејство лисици баба баба внук внук внука прво новороденче расте симпатична природа остава подарок деца девојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент