.

.

Чудо на нација фустан во форма на ракав

Чудо на нација фустан во форма на ракав

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Мора да има фустан за симпатична мала кукла. Стилските точки на полка на прекрасна сина боја го прават овој фустан совршена опција за посебна пригода. Овој фустан лесно може да се носи со симпатични и варовни станови или спарен со малечките патики на вашето малечко. Најдоброто од двата света седи во овој фустан и за вас и за вашата ќерка. Таа ќе сака да го носи ова прекрасно парче цело време! Девојки фустани. Мулти печатен шифон. w/ розета апликација и тресење пред предниот јарем.

Главните карактеристики

Избор на клиент