.

.

Квартет Евра магнетна презентација за сеил, 27 39

Квартет Евра магнетна презентација за сеил, 27 39

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Елести и стативи квартети Euro ™ Магнетна презентација за искажување. Презентацијата со двојна намена за презентација има мазна, магнетна табла за пишување површина и држач за флипчар. Може да се постави и да се симне лесно, правејќи го погоден за лесна, вклучена употреба. Тип на табла : магнетна суво бришење на ерикеј; Ширина на таблата : 27 "; висина на таблата : 39 "; Површина : Меламин. Овој квартет mfg. Евра магнетна презентација за сеил, 27 "x 39 ", Вајт е одлична ставка и статив за статив. Таблата со табла стои 73 1/2 "високи кога е целосно продолжено и е одлично за работни места со повремена употреба. Нежните табла за пишување на табла двојки како магнетна табла (чиста редовно за најдобри резултати). Вклучени куки и прицврстувачи на прицврстувачи и обезбедете лесен лист и обезбедете лесен лист и обезбедете лесен лист Солза за солзи. Висината на лежиштето е прилагодлива за таблета или постојана употреба. Четкан алуминиум, Еуро ™ Дизајн Трипод Основен база со телескопинг нозе. Вклучува вграден простор за складирање за маркери за суво-бришење.

Главните карактеристики

Избор на клиент