.

.

DesignArt „Бело и жолто рози букет“ Традиционален сет

DesignArt „Бело и жолто рози букет“ Традиционален сет

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој сет ги вклучува само двете капаци на перници и утешител на удобност . Користете само белило што не е хлор кога е потребно . Карактеристики. Овој елегантен цветен кревет дизајн е направен со 100% полиестер без микрофибер, без никакви полиери, гарантирајќи пријатна и освежувачка сон, цела ноќ . Без мирис без мирис ткаенина . - Не е вклучено : Вметнувачот на утешител. печатено со употреба на италијанско мастило со голема густина што ги прави боите екстра живописни. Овој сет ги вклучува само двата перници и утешителните капаци . Направено од ултра-мек, лесен 100% микрофибер полиестер. Отстранете веднаш.

Главните карактеристики

Избор на клиент