.

.

Кратка еластична алатка за надворешни работи на Wrangler Men за еластична алатка

Кратка еластична алатка за надворешни работи на Wrangler Men за еластична алатка

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Странична еластична алатка за перформанси на Wrangler Men, еластична алатка, лесен и издржлив краток е направен од отфрлање на вода, 100% полиестерска ткаенина и има функција за удобна страна еластична половината; Кратка е еластична алатка за перформанси, совршен натпревар помеѓу удобноста, функционалноста и стилот. Две предни џебови за цртање, два џебови за заварување и едната страна џеб за комунални услуги го прават ова кратко одлично за носење на вашите работи додека одржувате стил. Опуштено вклопување. Кратка алатка. Седи на природна половината. 10 '' In Seam. Отфрлање на вода. Странична еластична лента за половината. Затворање на затворање со летање со патент. Џебови за заварување. Страна ZIP комунален џеб. NW946 MJ.

Главните карактеристики

Избор на клиент