.

.

3-парчиња печатено реверзибилно покритие, се поставува живот е целосна кралица на плажа

3-парчиња печатено реверзибилно покритие, се поставува живот е целосна кралица на плажа

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Достапно во најразлични бои, овој ватенка сет ќе додаде шармантен допир на секој декор на спалната соба. Реверзибилниот сет е машина што може да се пее за лесно чистење и е совршен за целогодишна употреба. Направено со 100% микрофибер, сетот вклучува 1 ватенка (86 "x 86 ") & 2 SHAMS (20 "x 26 "). Реверзибилен ватенка сет инженерски со супер мек микрофибер во живописни бои и е машина што може да се пее за лесна грижа за.

Главните карактеристики

Избор на клиент