.

.

Нортленд риболов се справи со импулс jig'n опашка од грешки, 1 “

Нортленд риболов се справи со импулс jig'n опашка од грешки, 1 “

DEN 135.84

Пристапност
Во достапна форма

Скудската бубачка е дизајнирана со сегментирано тело на рак на рак и има животни антени, нозе и опашка од шарки за да имитираат ракчиња од слатководни. Кука со фино жица мустак ултра-точка е скриена во завитканото суштество, подготвено да касне назад и да ги стави грицките на мраз! Нортленд риболов справи со импулс свирка на опашката, 1 " : 1" должина. Животни антени, нозе и шарка опашка од трепет. Вклучува кука за ултра-точка Mustad.

Главните карактеристики

Избор на клиент