.

.

Дураго БР диск ротор на сопирачката

Дураго БР диск ротор на сопирачката

DEN 393.92

Пристапност
Во достапна форма

Дураго има богата историја во производството на автомобилски производи за автомобили. Компанијата е основана пред повеќе од 45 години и со текот на годините разви разновидна понуда на производи. Програмата за тапан и ротор во Дураго е избор на професионалец за квалитет, каталогизација и прво на пазарот на апликации. Ние се гордееме со вниманието кон деталите и нашата репутација за извонреден квалитет. Производите во Дураго се произведени од ISO овластени фабрики за да ги исполнат барањата за вклопување, форма и функција. Durago BR31279 РОТОР ЗА ДИСКИОТ РОТОР.

Главните карактеристики

Избор на клиент