.

.

Gogегер на женската цел на Рибок со задниот џеб

Gogегер на женската цел на Рибок со задниот џеб

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Ogогер на женската цел на Рибок е совршен секојдневен џогер! Направени од најлесниот материјал со премија од руно, овие џемпери се чувствуваат како путер против кожата. Вклучувањето со брендирани совети за крај додава покачен допир и ви овозможува да се прилагодите на вашата удобност. Задниот џеб ви дава безбеден простор за чување на сите најважни додека сте во движење. Вие нема да сакате да носите ништо друго! Направено од 80% памук/20% полиестер. Задниот џеб. Брендирана графичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент